BHV Incompany - Dagcursus | € 125
BHV cursus op eigen bedrijfslocatie
BHV (her)halen?
Organiseer gemakkelijk een BHV cursus op je eigen bedrijfslocatie voor zowel beginners als herhalers.
Het voordeel van Incompany is dat de instructeur de bedrijfsrisico’s van de betreffende locatie/sector kan meenemen in de cursus.
BHV basiscursus van 6 uur (zonder e-learning)
- € 125 p.p. incl. btw. Mogelijk vanaf minimaal 6* tot maximaal 16 personen.
- Reiskosten worden berekend vanaf 30 km buiten Hoorn in Noord-Holland (op aanvraag).
- Voor zowel beginners als herhalers.
- Groepskorting: Bij 11 personen bieden we 11% korting aan (bij 12 personen 12% korting, etc.).
* Andere aantallen/groepen op aanvraag.
** Voor losse boekingen bieden wij BHV cursussen aan op onze leslocaties in Hoorn en Zwaag. Deze cursus is te boeken via de cursus ‘Open Inschrijving’.
Cursusinhoud
- Eerste hulp verlening
- Reanimatie (borstcompressies en beademingen)
- Het gebruik van de AED
- Wonden verbinden met een snelverband en een drukverband
- Levensreddende handelingen zoals stabiele zijligging, rautek en verstikking
- Blussen beginnende brand, communicatie en ontruimen
- De meest voorkomende EHBO onderwerpen
Certificering
Na het slagen van de cursus voor zowel de theorie als de praktijk, wordt je BHV certificaat digitaal verstuurd.
Indien de voorkeur uitgaat naar een papieren certificaat dan zijn de meerkosten € 5,- per certificaat incl. btw en verzendkosten. Een BHV pasje op creditcard formaat is mogelijk tegen de meerprijs van € 7,50 p.p. incl. btw en verzendkosten.
Alle cursussen zijn inclusief
- Pen + notitieblokje
- Reanimatiekaart (groot + klein)
- Digitaal BHV certificaat
Deze cursus wordt op je eigen bedrijfslocatie gegeven.
Voor het oefenen van het blussen van een brand is alleen een ruimte naast het pand nodig van ongeveer 3 parkeerplekken.